MÖBLER / Bord / Bord 5304405

nr 530 4405

Bord

1800-tal., längd: 92, djup: 54, höjd: 87 (slitage)

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 16 juni 2008
kl 16:35:49

Superellipsbordet